Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gerekenler nelerdir, lazer epilasyon hakkında merak ettikleriniz…

devamı
Lazerle Cilt Uygulamaları…

Cildin hangi bölgelerinde kullanılmaktır, nasıl etki etmektedir, hangi cilt problerinde uygulama yapılır, uygulama öncesi ve sonrasında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir...

devamı
Lazer Lipoliz İle Bölgesel İncelme…

Uygulama nasıl yapılr, kimlere uygulanabilir, vücudun hangi bölgerinde kullanılmaktadır, kullanılan bölgelerdeki sonuçları nelerdir, uygulama öncesinde ve sonrasında dikkat edilecek hususlar nelerdir...

devamı

Lazer Lipoliz İle Bölgesel İncelme

Lazer lipoliz liposuction işlemine gerek olmadan da uygulanabilen sistem Continious Wave prensibi ile çalışır. Pulsed sistemlere göre büyük anataj sağlayan bu teknoloji ile işlemler risksiz güvenle ve büyük bir hızla tamamlanır. Liposuction öncesinde de işemin kalitesini artırır işlem sonrasında prüzsüz bir görünüm elde edilir. Lokal anestezi ile uygulanabilen işlem sonrasında bir kaç hafta içersinde bölgedeki yağlar hızlıca vücuttan atılır.
 

Lipoliz lazeri yağ deposunun ortadan kaldırılması için kullanılan etkin teknolojidir. Lazer enerjisi optik fiber ile hipodermise enerji gönderilerek sıcaklığın yükselmesi hedeflenir. Bu hacimsel ısıtma işlemi yağ hücrelerinin parçalanmasını sağlar (adipozitlerin). Buda cilt yüzeyinde gerginleşme sıkılaşma sağlar ve sadece hücre çapında bir coagulasyon olduğu için hiçbir yan etkisi yoktur.
 

Kolay operasyon
Lokal tumescent anestezi
Küçük bir delikten işlem
Travma yaratmayan prosedür
Post op yok
Minmal downtime (operasyon sonrası)
Gelişen cilt yüzek sıkılaşması
Lipothreme ile liposuction yapmadan bir kaç haftada uygulama yapılan bölgedeki yağ vücüt tarafından atılır. Hızlı bir şekilde yağ dokusunda azalma gözlemlenir.
 

Gıdı ve yanaklarda oluşan yağın eritilerek yok olmasını sağladığı gibi cilt sıkılaştrımada da kullanılmaktadır. 

 

.

.

  


 

Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15.02.2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.