Lazer Epilasyon Nedir?

Lazer epilasyon öncesi ve sonrası dikkat edilmesi gerekenler nelerdir, lazer epilasyon hakkında merak ettikleriniz…

devamı
Lazerle Cilt Uygulamaları…

Cildin hangi bölgelerinde kullanılmaktır, nasıl etki etmektedir, hangi cilt problerinde uygulama yapılır, uygulama öncesi ve sonrasında dikkat edilmesi gerekenler nelerdir...

devamı
Lazer Lipoliz İle Bölgesel İncelme…

Uygulama nasıl yapılr, kimlere uygulanabilir, vücudun hangi bölgerinde kullanılmaktadır, kullanılan bölgelerdeki sonuçları nelerdir, uygulama öncesinde ve sonrasında dikkat edilecek hususlar nelerdir...

devamı

Lazer ile Ben Tedavisi

Ben aldırmada kullanılan yöntemlerden Fraksiyonel Lazerlerdir. Cildinizde oluşan, zararsız epidermal ve dermal nevuslar kişiyi görünümünden dolayı rahatsız ederler. Bu sistemle benler tek seansta dikiş vb. bir uygulama gerektirmeden alınmakta ve kişiler sosyal yaşantısına rahatlıkla devam edebilmektedir.

Lazerle ben aldırmada lokal anestezi yapılmamaktadır. Ben alınan alan maksimum 6 gün içerisinde normal halini almaktadır. Ciltte oluşabilecek pembelik 1 veya 2 ay içerisinde kişinin kendi cilt rengine uyumlu hale gelecektir.

 

.

.

  


 

Sitemiz Sağlık Bakanlığı 15.02.2008 tarih ve 26788 numaralı yönetmeliği 29. maddesine göre sunduğumuz hizmet ile ilgili konularda bilgilendirme amaçlı tanıtım ve ilan kapsamında hazırlanmıştır.